Vlak 7056 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 8.28 | 3 | |||
Kadaň-Prunéřov | 8.37 | 8.38 | 2 | ||
Klášterec nad Ohří | 8.42 | 8.43 | 2 | ||
Kotvina | 8.47 | 8.47 | |||
Perštejn | 8.51 | 8.51 | 2 | ||
Boč | 8.54 | 8.54 | |||
Stráž nad Ohří | 8.58 | 8.58 | 2 | ||
Vojkovice nad Ohří | 9.04 | 9.04 | 2 | ||
Ostrov nad Ohří | 9.10 | 9.11 | 2 | ||
Hájek | 9.18 | 9.18 | 2 | ||
Dalovice | 9.23 | 9.23 | 2 | ||
Karlovy Vary | 9.26 | 2 |
zavádějte v a
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci