Vlak 7009 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 17.40 | 2 | |||
Tršnice | 17.45 | 17.45 | 1 | ||
Nebanice | 17.50 | 17.50 | |||
Kynšperk nad Ohří | 17.53 | 17.54 | 1 | ||
Dasnice | 17.59 | 17.59 | 1 | ||
Hlavno | 18.03 | 18.03 | |||
Citice | 18.05 | 18.05 | 1 | ||
Sokolov | 18.08 | 18.09 | 1 | ||
Královské Poříčí | 18.11 | 18.11 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 18.17 | 18.17 | 1 | ||
Chodov | 18.20 | 18.21 | 1 | ||
Karlovy Vary | 18.30 | 18.31 | 1 | ||
Dalovice | 18.34 | 18.34 | 1 | ||
Hájek | 18.39 | 18.39 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 18.45 | 18.46 | 1 | ||
Vojkovice nad Ohří | 18.51 | 18.52 | 1 | ||
Stráž nad Ohří | 18.57 | 18.58 | 2 | ||
Boč | 19.01 | 19.01 | |||
Perštejn | 19.05 | 19.05 | 1 | ||
Kotvina | 19.09 | 19.09 | |||
Klášterec nad Ohří | 19.13 | 19.14 | 1 | ||
Kadaň-Prunéřov | 19.18 | 19.19 | 1 | ||
Chomutov | 19.28 | 5 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci