Vlak 7008 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klášterec nad Ohří | 16.30 | 2 | |||
Kotvina | 16.34 | 16.34 | |||
Perštejn | 16.38 | 16.38 | 2 | ||
Boč | 16.41 | 16.41 | |||
Stráž nad Ohří | 16.45 | 16.45 | 2 | ||
Vojkovice nad Ohří | 16.51 | 16.51 | 2 | ||
Ostrov nad Ohří | 16.57 | 16.58 | 2 | ||
Hájek | 17.05 | 17.05 | 2 | ||
Dalovice | 17.10 | 17.10 | 2 | ||
Karlovy Vary | 17.13 | 17.27 | 2 | ||
Chodov | 17.36 | 17.37 | 2 | ||
Nové Sedlo u Lokte | 17.40 | 17.40 | 2 | ||
Královské Poříčí | 17.45 | 17.45 | |||
Sokolov | 17.48 | 17.49 | 2 | ||
Citice | 17.52 | 17.53 | 2 | ||
Hlavno | 17.55 | 17.55 | |||
Dasnice | 17.59 | 17.59 | 2 | ||
Kynšperk nad Ohří | 18.04 | 18.05 | 2 | ||
Nebanice | 18.08 | 18.08 | |||
Tršnice | 18.13 | 18.13 | 2 | ||
Cheb | 18.19 | 2 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci