Os 6928 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 22.12 | 5 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 22.17 | 22.17 | |||
Praha-Podbaba | 22.20 | 22.20 | |||
Praha-Sedlec | 22.23 | 22.23 | |||
Roztoky u Prahy | 22.27 | 22.27 | 2 | ||
Roztoky-Žalov | 22.30 | 22.30 | |||
Úholičky | 22.32 | 22.32 | |||
Řež | 22.34 | 22.34 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 22.36 | 22.36 | |||
Libčice nad Vltavou | 22.38 | 22.38 | 2 | ||
Dolany nad Vltavou | 22.41 | 22.41 | |||
Kralupy nad Vltavou | 22.45 | 22.46 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 22.49 | 22.49 | |||
Nelahozeves | 22.52 | 22.52 | 2 | ||
Nové Ouholice | 22.54 | 22.54 | |||
Mlčechvosty | 22.57 | 22.57 | |||
Vraňany | 22.59 | 22.59 | 2 | ||
Cítov | 23.03 | 23.03 | |||
Dolní Beřkovice | 23.06 | 23.06 | 2 | ||
Horní Počaply | 23.10 | 23.10 | |||
Hněvice | 23.14 | 23.14 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 23.20 | 23.21 | 2 | ||
Hrobce | 23.25 | 23.25 | 2 | ||
Hrdly | 23.29 | 23.29 | |||
Bohušovice nad Ohří | 23.31 | 23.31 | 2 | ||
Lovosice | 23.36 | 23.37 | 2 | ||
Lovosice město | 23.39 | 23.39 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 23.53 | 23.54 | 2 | ||
Ústí nad Labem sever | 23.57 | 23.57 | 202a | ||
Neštěmice | 23.59 | 23.59 | |||
Povrly | 0.02 | 0.03 | 2 | ||
Děčín hlavní nádraží | 0.12 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci