Os 6902 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 4.14 | 4.42 | 5 | ||
Praha-Holešovice zastávka | 4.47 | 4.47 | |||
Praha-Podbaba | 4.50 | 4.50 | |||
Praha-Sedlec | 4.53 | 4.53 | |||
Roztoky u Prahy | 4.57 | 4.57 | 2 | ||
Roztoky-Žalov | 5.00 | 5.00 | |||
Úholičky | 5.02 | 5.02 | |||
Řež | 5.04 | 5.04 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 5.06 | 5.06 | |||
Libčice nad Vltavou | 5.08 | 5.08 | 2 | ||
Dolany nad Vltavou | 5.11 | 5.11 | |||
Kralupy nad Vltavou | 5.15 | 5.23 | 6 | ||
Nelahozeves zámek | 5.26 | 5.26 | |||
Nelahozeves | 5.29 | 5.29 | 2 | ||
Nové Ouholice | 5.31 | 5.31 | |||
Mlčechvosty | 5.34 | 5.34 | |||
Vraňany | 5.36 | 5.36 | 2 | ||
Cítov | 5.40 | 5.40 | |||
Dolní Beřkovice | 5.44 | 5.44 | 2 | ||
Horní Počaply | 5.48 | 5.48 | |||
Hněvice | 5.52 | 5.53 | 2 | ||
Záluží | 5.56 | 5.56 | |||
Dobříň | 5.59 | 5.59 | |||
Roudnice nad Labem | 6.03 | 6.04 | 2 | ||
Hrobce | 6.08 | 6.13 | 4 | ||
Oleško | 6.16 | 6.16 | |||
Hrdly | 6.18 | 6.18 | |||
Bohušovice nad Ohří | 6.20 | 6.21 | 2 | ||
Nové Kopisty | 6.23 | 6.23 | |||
Lukavec | 6.25 | 6.25 | |||
Lovosice | 6.28 | 6.30 | 2 | ||
Lovosice město | 6.32 | 6.32 | |||
Malé Žernoseky | 6.35 | 6.35 | |||
Litochovice nad Labem | 6.38 | 6.38 | |||
Prackovice nad Labem | 6.41 | 6.41 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 6.44 | 6.44 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 6.53 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci