Os 6866 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 12.26 | 7 | |||
Ústí nad Labem západ | 12.29 | 12.29 | 2b | ||
Bohosudov | 12.38 | 12.38 | 2 | ||
Proboštov | 12.42 | 12.42 | |||
Teplice v Čechách | 12.50 | 12.51 | 2 | ||
Řetenice | 12.53 | 12.54 | 2 | ||
Jeníkov-Oldřichov | 12.58 | 12.58 | 2a | ||
Háj u Duchcova | 13.02 | 13.02 | |||
Osek | 13.03 | 13.04 | 1 | ||
Lom u Mostu | 13.08 | 13.08 | |||
Louka u Litvínova | 13.11 | 13.12 | 1 | ||
Litvínov | 13.15 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci