Os 6859 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Bdmtee266 + Bdmtee265 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litvínov | 6.41 | 1 | |||
Louka u Litvínova | 6.43 | 6.43 | 1 | ||
Lom u Mostu | 6.46 | 6.46 | |||
Osek | 6.50 | 6.50 | 1 | ||
Háj u Duchcova | 6.52 | 6.52 | |||
Jeníkov-Oldřichov | 6.55 | 6.55 | 1a | ||
Řetenice | 6.59 | 7.00 | 1 | ||
Teplice v Čechách | 7.04 | 7.05 | 1 | ||
Proboštov | 7.08 | 7.08 | |||
Bohosudov | 7.12 | 7.13 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 7.26 | 7.26 | 1a | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.29 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci