Os 6833 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kadaň-Prunéřov | 20.23 | 4 | |||
Málkov | 20.28 | 20.28 | |||
Chomutov | 20.32 | 20.33 | 1 | ||
Odb Chomutov město | 20.35 | 20.36 | |||
Jirkov zastávka | 20.39 | 20.39 | |||
Most | 20.56 | 21.01 | 1 | ||
Želenice nad Bílinou | 21.06 | 21.06 | |||
Bílina | 21.12 | 21.13 | 1 | ||
Chotějovice | 21.16 | 21.16 | |||
Želénky | 21.19 | 21.19 | |||
Duchcov | 21.22 | 21.22 | |||
Jeníkov-Oldřichov | 21.25 | 21.25 | 1a | ||
Řetenice | 21.28 | 21.28 | 1 | ||
Teplice v Čechách | 21.31 | 21.32 | 1 | ||
Proboštov | 21.35 | 21.35 | |||
Bohosudov | 21.39 | 21.40 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 21.54 | 21.55 | 1b | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 21.57 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci