Os 6821 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kadaň-Prunéřov | 14.23 | 4 | |||
Málkov | 14.28 | 14.28 | |||
Chomutov | 14.32 | 14.33 | 1 | ||
Odb Chomutov město | 14.35 | 14.36 | |||
Jirkov zastávka | 14.39 | 14.39 | |||
Třebušice | 14.46 | 14.46 | 1a | ||
Most | 14.56 | 15.01 | 1 | ||
Želenice nad Bílinou | 15.06 | 15.06 | |||
Bílina | 15.12 | 15.13 | 1 | ||
Chotějovice | 15.16 | 15.16 | |||
Želénky | 15.19 | 15.19 | |||
Duchcov | 15.22 | 15.22 | |||
Jeníkov-Oldřichov | 15.25 | 15.25 | 1a | ||
Řetenice | 15.28 | 15.28 | 1 | ||
Teplice v Čechách | 15.31 | 15.32 | 1 | ||
Proboštov | 15.35 | 15.35 | |||
Bohosudov | 15.39 | 15.40 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 15.54 | 15.55 | 1b | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 15.57 | 15.58 | 3 | ||
Ústí nad Labem sever | 16.01 | 16.01 | 202a | ||
Neštěmice | 16.03 | 16.03 | |||
Mojžíř | 16.05 | 16.05 | |||
Neštědice | 16.07 | 16.07 | |||
Povrly | 16.09 | 16.10 | 2 | ||
Povrly-Roztoky | 16.13 | 16.13 | |||
Dobkovice | 16.16 | 16.16 | |||
Choratice | 16.17 | 16.17 | |||
Vilsnice | 16.20 | 16.20 | |||
Děčín hlavní nádraží | 16.24 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci