Os 6820 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 14.30 | 3 | |||
Vilsnice | 14.33 | 14.33 | |||
Choratice | 14.35 | 14.35 | |||
Dobkovice | 14.37 | 14.37 | |||
Povrly-Roztoky | 14.40 | 14.40 | |||
Povrly | 14.44 | 14.44 | 1 | ||
Neštědice | 14.46 | 14.46 | |||
Mojžíř | 14.48 | 14.48 | |||
Neštěmice | 14.50 | 14.50 | |||
Ústí nad Labem sever | 14.52 | 14.52 | 201a | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 14.56 | 14.58 | 7 | ||
Ústí nad Labem západ | 15.00 | 15.00 | 2b | ||
Bohosudov | 15.09 | 15.09 | 2 | ||
Proboštov | 15.13 | 15.13 | |||
Teplice v Čechách | 15.23 | 15.24 | 2 | ||
Řetenice | 15.26 | 15.26 | 2 | ||
Jeníkov-Oldřichov | 15.30 | 15.30 | 2a | ||
Duchcov | 15.34 | 15.34 | |||
Želénky | 15.36 | 15.36 | |||
Chotějovice | 15.40 | 15.40 | |||
Bílina | 15.43 | 15.44 | 6 | ||
Želenice nad Bílinou | 15.51 | 15.51 | |||
Most | 15.57 | 16.01 | 2 | ||
Jirkov zastávka | 16.16 | 16.16 | |||
Odb Chomutov město | 16.19 | 16.19 | |||
Chomutov | 16.23 | 16.25 | 2 | ||
Málkov | 16.29 | 16.29 | |||
Kadaň-Prunéřov | 16.35 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci