Os 6802 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 5.30 | 3 | |||
Vilsnice | 5.33 | 5.33 | |||
Choratice | 5.35 | 5.35 | |||
Dobkovice | 5.37 | 5.37 | |||
Povrly-Roztoky | 5.40 | 5.40 | |||
Povrly | 5.44 | 5.44 | 1 | ||
Neštědice | 5.46 | 5.46 | |||
Mojžíř | 5.48 | 5.48 | |||
Neštěmice | 5.50 | 5.50 | |||
Ústí nad Labem sever | 5.52 | 5.52 | 201a | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 5.56 | 5.58 | 7 | ||
Ústí nad Labem západ | 6.00 | 6.00 | 2b | ||
Bohosudov | 6.09 | 6.09 | 2 | ||
Proboštov | 6.13 | 6.13 | |||
Teplice v Čechách | 6.23 | 6.24 | 2 | ||
Řetenice | 6.26 | 6.26 | 2 | ||
Jeníkov-Oldřichov | 6.30 | 6.30 | 2a | ||
Duchcov | 6.34 | 6.34 | |||
Želénky | 6.36 | 6.36 | |||
Chotějovice | 6.40 | 6.40 | |||
Bílina | 6.43 | 6.44 | 6 | ||
Želenice nad Bílinou | 6.51 | 6.51 | |||
Most | 6.57 | 7.01 | 2 | ||
Třebušice | 7.06 | 7.06 | 2a | ||
Jirkov zastávka | 7.16 | 7.16 | |||
Odb Chomutov město | 7.19 | 7.19 | |||
Chomutov | 7.23 | 7.25 | 2 | ||
Málkov | 7.29 | 7.29 | |||
Kadaň-Prunéřov | 7.35 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci