R 676 „Labe“ | |
Řazení vlaku: 371_n2 + 2xB249 + 5xBee272 + BDs449 + Aee152 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.38 | 18.46 | 26 | ||
Praha-Holešovice | 18.55 | 18.56 | 2 | ||
Praha-Podbaba | 18.59 | 19.00 | |||
Kralupy nad Vltavou | 19.17 | 19.18 | 2 | ||
Hněvice | 19.34 | 19.35 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 19.43 | 19.44 | 2 | ||
Bohušovice nad Ohří | 19.51 | 19.52 | 2 | ||
Lovosice | 19.58 | 19.59 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 20.16 | 20.18 | 2 | ||
Děčín hlavní nádraží | 20.34 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci