Vlak 6673 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Kamenice | 13.59 | 1 | |||
Markvartice | 14.06 | 14.06 | 1 | ||
Dolní Habartice | 14.09 | 14.09 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 14.12 | 14.13 | 3 | ||
Malá Veleň | 14.15 | 14.15 | |||
Březiny u Děčína | 14.18 | 14.18 | |||
Děčín východ | 14.22 | 14.23 | 105 | ||
Děčín hlavní nádraží | 14.27 | 6 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci