..: Trasa vlaku  663 - JŘ 2022 :..
Vlak 663 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Plzeň hlavní nádraží   8.03 104
  Nepomuk  8.29 8.31 1
  Horažďovice předměstí  8.48 8.51 1
  Katovice  8.59 9.00 2
  Strakonice  9.05 9.06 2
  Protivín  9.23 9.25 1
  Číčenice  9.32 9.33 1
  České Budějovice  9.54 10.02 2
  Veselí nad Lužnicí  10.29 10.30 2
  Kardašova Řečice  10.44 10.44 1
  Jindřichův Hradec  10.58 11.00 5
  Počátky-Žirovnice  11.21 11.22 1
  Horní Cerekev  11.38 11.39 1
  Batelov  11.46 11.47 1
  Kostelec u Jihlavy  11.57 11.58 5
  Jihlava město  12.12 12.13 1
  Jihlava  12.18 12.26 7
  Okříšky  12.52 12.53 1
  Třebíč  13.06 13.08 1
  Náměšť nad Oslavou  13.27 13.28 3
  Střelice  13.57 13.59 1
  Brno-Horní Heršpice Státní silnice  14.06 14.08 
  Brno hlavní nádraží  14.14  5b

jede v

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster