..: Trasa vlaku  652 - JŘ 2022 :..
Vlak 652 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Brno hlavní nádraží   17.44 5
  Střelice  17.57 17.57 2
  Náměšť nad Oslavou  18.27 18.28 3
  Třebíč  18.48 18.50 1
  Krahulov  18.57 19.00 2
  Okříšky  19.07 19.07 1
  Jihlava  19.33 19.40 7
  Jihlava město  19.43 19.44 1
  Kostelec u Jihlavy  19.57 19.58 1
  Batelov  20.07 20.08 3
  Horní Cerekev  20.15 20.16 1
  Počátky-Žirovnice  20.32 20.33 1
  Jindřichův Hradec  20.56 20.59 1
  Kardašova Řečice  21.12 21.13 1
  Veselí nad Lužnicí  21.27 21.28 1
  České Budějovice  21.56  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster