Os 6143 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny | 6.03 | 1 | |||
Veltěže | 6.07 | 6.07 | |||
Slavětín nad Ohří | 6.10 | 6.10 | |||
Radonice nad Ohří | 6.12 | 6.14 | 3 | ||
Pátek | 6.16 | 6.16 | |||
Křesín | 6.22 | 6.22 | |||
Dubany | 6.25 | 6.25 | |||
Libochovice město | 6.27 | 6.28 | 1b | ||
Libochovice | 6.30 | 6.31 | 1 | ||
Slatina pod Hazmburkem | 6.34 | 6.34 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 6.36 | 6.36 | 1 | ||
Úpohlavy | 6.41 | 6.41 | |||
Čížkovice | 6.44 | 6.46 | 2 | ||
Sulejovice | 6.49 | 6.49 | |||
Lovosice | 6.53 | 7.02 | 7 | ||
Žalhostice | 7.06 | 7.07 | 1 | ||
Litoměřice Cihelna | 7.10 | 7.10 | |||
Litoměřice horní nádraží | 7.13 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci