Os 6116 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 20.35 | 4 | |||
Zahrádky u České Lípy | 20.42 | 20.42 | |||
Kravaře v Čechách | 20.54 | 20.54 | |||
Blíževedly | 20.57 | 20.58 | 1 | ||
Dubičná | 21.03 | 21.03 | |||
Úštěk | 21.09 | 21.10 | 1 | ||
Liběšice | 21.16 | 21.17 | 1 | ||
Ploskovice | 21.27 | 21.27 | |||
Trnovany u Litoměřic | 21.31 | 21.31 | |||
Litoměřice horní nádraží | 21.36 | 21.44 | 1 | ||
Litoměřice Cihelna | 21.46 | 21.46 | |||
Žalhostice | 21.49 | 21.50 | 1 | ||
Lovosice | 21.55 | 22.02 | 4 | ||
Sulejovice | 22.06 | 22.06 | |||
Čížkovice | 22.10 | 22.10 | 1 | ||
Úpohlavy | 22.13 | 22.13 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 22.18 | 22.18 | 1 | ||
Slatina pod Hazmburkem | 22.21 | 22.21 | |||
Libochovice | 22.24 | 22.25 | 1 | ||
Libochovice město | 22.27 | 22.27 | 1b | ||
Dubany | 22.30 | 22.30 | |||
Křesín | 22.33 | 22.33 | |||
Pátek | 22.39 | 22.39 | |||
Slavětín nad Ohří | 22.43 | 22.43 | |||
Veltěže | 22.47 | 22.47 | |||
Louny | 22.52 | 23.01 | 1 | ||
Louny střed | 23.03 | 23.03 | |||
Louny město | 23.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci