Os 6106 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 10.35 | 4 | |||
Zahrádky u České Lípy | 10.42 | 10.42 | |||
Kravaře v Čechách | 10.54 | 10.54 | |||
Blíževedly | 10.57 | 10.58 | 1 | ||
Dubičná | 11.03 | 11.03 | |||
Úštěk | 11.09 | 11.10 | 1 | ||
Liběšice | 11.16 | 11.17 | 1 | ||
Ploskovice | 11.27 | 11.27 | |||
Trnovany u Litoměřic | 11.31 | 11.31 | |||
Litoměřice horní nádraží | 11.36 | 11.44 | 1 | ||
Litoměřice Cihelna | 11.46 | 11.46 | |||
Žalhostice | 11.49 | 11.50 | 1 | ||
Lovosice | 11.55 | 12.02 | 4 | ||
Sulejovice | 12.06 | 12.06 | |||
Čížkovice | 12.10 | 12.10 | 1 | ||
Úpohlavy | 12.13 | 12.13 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 12.18 | 12.18 | 1 | ||
Slatina pod Hazmburkem | 12.21 | 12.21 | |||
Libochovice | 12.24 | 12.27 | 1 | ||
Libochovice město | 12.29 | 12.30 | 1b | ||
Dubany | 12.33 | 12.33 | |||
Křesín | 12.36 | 12.36 | |||
Pátek | 12.42 | 12.42 | |||
Slavětín nad Ohří | 12.46 | 12.46 | |||
Veltěže | 12.50 | 12.50 | |||
Louny | 12.55 | 12.57 | 1 | ||
Louny střed | 12.59 | 12.59 | |||
Louny město | 13.01 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci