Os 6105 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny město | 8.52 | ||||
Louny střed | 8.53 | 8.53 | |||
Louny | 8.56 | 9.00 | 3 | ||
Veltěže | 9.04 | 9.04 | |||
Slavětín nad Ohří | 9.07 | 9.07 | |||
Pátek | 9.11 | 9.11 | |||
Křesín | 9.17 | 9.17 | |||
Dubany | 9.20 | 9.20 | |||
Libochovice město | 9.23 | 9.24 | 1b | ||
Libochovice | 9.26 | 9.30 | 1 | ||
Slatina pod Hazmburkem | 9.33 | 9.33 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 9.36 | 9.36 | 1 | ||
Úpohlavy | 9.41 | 9.41 | |||
Čížkovice | 9.44 | 9.44 | 1 | ||
Sulejovice | 9.48 | 9.48 | |||
Lovosice | 9.52 | 10.02 | 7 | ||
Žalhostice | 10.06 | 10.07 | 1 | ||
Litoměřice Cihelna | 10.10 | 10.10 | |||
Litoměřice horní nádraží | 10.13 | 10.15 | 1 | ||
Trnovany u Litoměřic | 10.19 | 10.19 | |||
Ploskovice | 10.24 | 10.24 | |||
Liběšice | 10.34 | 10.35 | 1 | ||
Úštěk | 10.41 | 10.42 | 1 | ||
Dubičná | 10.48 | 10.48 | |||
Blíževedly | 10.54 | 10.59 | 1 | ||
Kravaře v Čechách | 11.02 | 11.02 | |||
Zahrádky u České Lípy | 11.12 | 11.12 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 11.20 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci