Os 6102 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 6.35 | 4 | |||
Zahrádky u České Lípy | 6.42 | 6.42 | |||
Kravaře v Čechách | 6.54 | 6.54 | |||
Blíževedly | 6.57 | 6.58 | 1 | ||
Dubičná | 7.03 | 7.03 | |||
Úštěk | 7.09 | 7.10 | 1 | ||
Liběšice | 7.16 | 7.17 | 1 | ||
Ploskovice | 7.27 | 7.27 | |||
Trnovany u Litoměřic | 7.31 | 7.31 | |||
Litoměřice horní nádraží | 7.36 | 7.44 | 1 | ||
Litoměřice Cihelna | 7.46 | 7.46 | |||
Žalhostice | 7.49 | 7.50 | 1 | ||
Lovosice závod | 7.52 | 7.52 | |||
Lovosice | 7.55 | 8.02 | 4 | ||
Sulejovice | 8.06 | 8.06 | |||
Čížkovice | 8.10 | 8.10 | 1 | ||
Úpohlavy | 8.13 | 8.13 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 8.18 | 8.18 | 1 | ||
Slatina pod Hazmburkem | 8.21 | 8.21 | |||
Libochovice | 8.24 | 8.27 | 1 | ||
Libochovice město | 8.29 | 8.30 | 1b | ||
Dubany | 8.33 | 8.33 | |||
Křesín | 8.36 | 8.36 | |||
Pátek | 8.42 | 8.42 | |||
Slavětín nad Ohří | 8.46 | 8.46 | |||
Veltěže | 8.50 | 8.50 | |||
Louny | 8.55 | 8.57 | 1 | ||
Louny střed | 8.59 | 8.59 | |||
Louny město | 9.01 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci