..: Trasa vlaku  5934 - JŘ 2022 :..
Vlak 5934 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Havlíčkův Brod   22.32 4
  Okrouhlice  22.40 22.41 2
  Světlá nad Sázavou  22.47 22.47 2
  Leština u Světlé  23.01 23.01 2
  Nová Ves u Leštiny  23.04 23.05 
  Vlkaneč  23.07 23.08 2
  Golčův Jeníkov město  23.14 23.15 
  Golčův Jeníkov  23.18 23.19 2
  Horky u Čáslavi  23.23 23.23 
  Čáslav  23.29  3

nejede 24., 31.XII.

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster