Vlak 5813 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 7.49 | 1 | |||
Praha-Vysočany | 7.55 | 7.56 | 1 | ||
Praha-Horní Počernice | 8.06 | 8.07 | 1 | ||
Zeleneč | 8.13 | 8.13 | |||
Mstětice | 8.16 | 8.16 | 1 | ||
Čelákovice | 8.21 | 8.22 | 1 | ||
Čelákovice-Jiřina | 8.23 | 8.23 | |||
Lysá nad Labem | 8.29 | 8.31 | 5 | ||
Ostrá | 8.34 | 8.34 | |||
Stratov | 8.36 | 8.36 | |||
Kostomlaty nad Labem | 8.40 | 8.40 | 1 | ||
Kamenné Zboží | 8.43 | 8.43 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 8.48 | 9.01 | 8 | ||
Velké Zboží | 9.06 | 9.06 | |||
Poděbrady | 9.09 | 9.10 | 1 | ||
Libice nad Cidlinou | 9.14 | 9.15 | 1 | ||
Velký Osek | 9.17 | 9.18 | 1 | ||
Kolín | 9.25 | 116 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci