Os 5743 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vrchlabí | 13.25 | 1 | |||
Podhůří | 13.28 | 13.28 | |||
Kunčice nad Labem | 13.32 | 13.33 | 1 | ||
Klášterská Lhota | 13.37 | 13.37 | |||
Prosečné | 13.40 | 13.40 | |||
Hostinné město | 13.43 | 13.43 | |||
Hostinné | 13.46 | 13.46 | 1 | ||
Pilníkov | 13.55 | 13.59 | 1 | ||
Vlčice | 14.02 | 14.02 | |||
Trutnov-Volanov | 14.07 | 14.07 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 14.11 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci