Os 5635 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 22.35 | 2 | |||
Hradec Králové zastávka | 22.38 | 22.38 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 22.40 | 22.41 | 1 | ||
Třebechovice pod Orebem | 22.49 | 22.49 | 1 | ||
Týniště nad Orlicí | 22.58 | 23.00 | 3 | ||
Žďár nad Orlicí | 23.04 | 23.04 | |||
Borohrádek | 23.08 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci