Os 5510 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 12.04 | 7 | |||
Všestary | 12.11 | 12.12 | 1 | ||
Dlouhé Dvory | 12.16 | 12.16 | |||
Dohalice | 12.21 | 12.21 | |||
Sadová | 12.24 | 12.24 | |||
Hněvčeves | 12.27 | 12.29 | 3 | ||
Cerekvice nad Bystřicí | 12.31 | 12.31 | |||
Třebovětice | 12.33 | 12.33 | |||
Jeřice | 12.36 | 12.36 | |||
Hořice v Podkrkonoší | 12.41 | 12.43 | 1 | ||
Dobrá Voda u Hořic | 12.46 | 12.46 | |||
Ostroměř | 12.53 | 13.00 | 3 | ||
Sobčice | 13.03 | 13.03 | |||
Vojice | 13.05 | 13.05 | |||
Kovač | 13.07 | 13.07 | |||
Butoves | 13.11 | 13.11 | 1 | ||
Vitiněves | 13.15 | 13.15 | |||
Jičín | 13.21 | 13.36 | 9 | ||
Jičín zastávka | 13.39 | 13.39 | |||
Jinolice | 13.46 | 13.46 | |||
Libuň | 13.49 | 13.50 | 2 | ||
Libuň zastávka | 13.52 | 13.52 | |||
Rovensko pod Troskami | 13.58 | 13.59 | 1 | ||
Ktová | 14.02 | 14.02 | |||
Borek pod Troskami | 14.04 | 14.04 | |||
Hrubá Skála | 14.07 | 14.08 | 1 | ||
Karlovice-Sedmihorky | 14.11 | 14.11 | |||
Turnov město | 14.15 | 14.16 | |||
Turnov kolej č. 23 | 14.18 | 14.19 | 23 | ||
Turnov | 14.23 | 11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci