Os 5504 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 8.04 | 7 | |||
Všestary | 8.11 | 8.12 | 1 | ||
Dlouhé Dvory | 8.16 | 8.16 | |||
Dohalice | 8.21 | 8.21 | |||
Sadová | 8.24 | 8.24 | |||
Hněvčeves | 8.27 | 8.29 | 3 | ||
Cerekvice nad Bystřicí | 8.31 | 8.31 | |||
Třebovětice | 8.33 | 8.33 | |||
Jeřice | 8.36 | 8.36 | |||
Hořice v Podkrkonoší | 8.41 | 8.43 | 1 | ||
Dobrá Voda u Hořic | 8.46 | 8.46 | |||
Ostroměř | 8.53 | 9.00 | 3 | ||
Sobčice | 9.03 | 9.03 | |||
Vojice | 9.05 | 9.05 | |||
Kovač | 9.07 | 9.07 | |||
Butoves | 9.11 | 9.11 | 1 | ||
Vitiněves | 9.15 | 9.15 | |||
Jičín | 9.21 | 9.35 | 9 | ||
Jičín zastávka | 9.39 | 9.39 | |||
Jinolice | 9.45 | 9.45 | |||
Libuň | 9.49 | 9.50 | 2 | ||
Libuň zastávka | 9.52 | 9.52 | |||
Rovensko pod Troskami | 9.58 | 9.59 | 1 | ||
Ktová | 10.02 | 10.02 | |||
Borek pod Troskami | 10.04 | 10.04 | |||
Hrubá Skála | 10.07 | 10.08 | 3 | ||
Karlovice-Sedmihorky | 10.11 | 10.11 | |||
Turnov město | 10.15 | 10.16 | |||
Turnov kolej č. 23 | 10.18 | 10.19 | 23 | ||
Turnov | 10.23 | 11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci