Os 5453 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 18.41 | 1 | |||
Děčín-Přípeř | 18.43 | 18.43 | |||
Děčín-Prostřední Žleb | 18.46 | 18.46 | 7 | ||
Děčín-Čertova Voda | 18.49 | 18.49 | |||
Dolní Žleb zastávka | 18.52 | 18.52 | |||
Dolní Žleb | 18.54 | 18.55 | 2 | ||
Dolní Poustevna | 19.45 | 19.46 | 1 | ||
Horní Poustevna | 19.48 | 19.48 | |||
Vilémov u Šluknova | 19.51 | 19.51 | |||
Mikulášovice dolní nádraží | 19.55 | 20.00 | 1 | ||
Lipová u Šluknova | 20.03 | 20.03 | |||
Velký Šenov | 20.06 | 20.06 | 1 | ||
Velký Šenov zastávka | 20.08 | 20.08 | |||
Šluknov zastávka | 20.12 | 20.12 | |||
Šluknov | 20.16 | 20.17 | 1 | ||
Valdek | 20.22 | 20.22 | |||
Rumburk | 20.30 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci