IC 523 „Valašský expres“ | |
Řazení vlaku: 361.1 + Bmpz + 2xBdpee231 + Bbdgmee236 + ARmpee829 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.46 | 19.02 | 8b | ||
Praha-Libeň | 19.08 | 19.09 | 1 | ||
Kolín | 19.47 | 19.49 | 101 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 20.11 | 20.13 | 1 | ||
Choceň | 20.33 | 20.34 | 1 | ||
Brandýs nad Orlicí předjízdné koleje | 20.38 | 20.40 | 1b | ||
Česká Třebová | 20.59 | 21.00 | 12 | ||
Zábřeh na Moravě | 21.21 | 21.22 | 1 | ||
Mohelnice | 21.28 | 21.29 | 1 | ||
Červenka | 21.37 | 21.40 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 21.51 | 21.53 | 1 | ||
Lipník nad Bečvou | 22.13 | 22.14 | 1 | ||
Hranice na Moravě | 22.24 | 22.25 | 9 | ||
Valašské Meziříčí | 22.45 | 22.47 | 1 | ||
Vsetín | 23.03 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci