Vlak 5146 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 22.21 | 1 | |||
Náchod-Běloves | 22.22 | 22.22 | |||
Náchod-Malé Poříčí | 22.25 | 22.25 | |||
Velké Poříčí | 22.27 | 22.28 | |||
Hronov | 22.29 | 22.30 | 2 | ||
Hronov zastávka | 22.33 | 22.33 | |||
Police nad Metují | 22.36 | 22.37 | 2 | ||
Česká Metuje | 22.44 | 22.44 | |||
Dědov | 22.46 | 22.46 | |||
Teplice nad Metují | 22.49 | 22.51 | 1 | ||
Bohdašín | 22.54 | 22.54 | |||
Březová u Broumova | 22.56 | 22.56 | |||
Meziměstí | 23.00 | 1 |
jede v , nejede 31.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci