Vlak 5119 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 19.22 | 1 | |||
Náchod zastávka | 19.24 | 19.25 | |||
Václavice | 19.30 | 19.31 | 1 | ||
Nové Město nad Metují | 19.35 | 19.45 | 1 | ||
Bohuslavice nad Metují | 19.50 | 19.50 | 1 | ||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 19.53 | 19.53 | |||
Pohoří | 19.56 | 19.56 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 19.58 | 20.00 | 1 | ||
Očelice | 20.04 | 20.04 | |||
Bolehošť | 20.07 | 20.08 | 1 | ||
Týniště nad Orlicí | 20.16 | 20.32 | 1 | ||
Žďár nad Orlicí | 20.36 | 20.36 | |||
Borohrádek | 20.39 | 20.40 | 1 | ||
Čermná nad Orlicí | 20.45 | 20.45 | 1 | ||
Újezd u Chocně | 20.50 | 20.51 | 1 | ||
Choceň | 20.57 | 8 |
nejede 24., 31.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci