Os 5030 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 4.28 | 4 | |||
Pardubice-Svítkov | 4.31 | 4.32 | |||
Pardubice-Opočínek | 4.35 | 4.35 | |||
Valy u Přelouče | 4.38 | 4.39 | |||
Přelouč | 4.42 | 4.45 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 4.48 | 4.48 | |||
Řečany nad Labem | 4.52 | 4.52 | 2 | ||
Chvaletice | 4.56 | 4.56 | |||
Kojice | 4.58 | 4.58 | |||
Týnec nad Labem | 5.01 | 5.01 | |||
Záboří nad Labem | 5.03 | 5.04 | 2 | ||
Starý Kolín | 5.07 | 5.07 | |||
Kolín dílny | 5.11 | 5.11 | |||
Kolín | 5.14 | 100 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci