Os 5019 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 16.44 | 100 | |||
Kolín dílny | 16.46 | 16.46 | |||
Starý Kolín | 16.50 | 16.50 | |||
Záboří nad Labem | 16.54 | 16.58 | 3 | ||
Týnec nad Labem | 16.59 | 17.00 | |||
Kojice | 17.02 | 17.02 | |||
Chvaletice | 17.04 | 17.05 | |||
Řečany nad Labem | 17.09 | 17.13 | 3 | ||
Lhota pod Přeloučí | 17.16 | 17.16 | |||
Přelouč | 17.19 | 17.27 | 3 | ||
Valy u Přelouče | 17.30 | 17.30 | |||
Pardubice-Opočínek | 17.33 | 17.34 | |||
Pardubice-Svítkov | 17.37 | 17.37 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 17.41 | 17.44 | 3 | ||
Pardubice-Pardubičky | 17.47 | 17.48 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 17.50 | 17.50 | |||
Kostěnice | 17.54 | 17.55 | 1 | ||
Moravany | 17.58 | 17.58 | 1 | ||
Uhersko | 18.03 | 18.04 | 3 | ||
Sedlíšťka | 18.08 | 18.08 | |||
Zámrsk | 18.11 | 18.15 | 3 | ||
Dobříkov u Chocně | 18.17 | 18.17 | |||
Sruby | 18.19 | 18.20 | |||
Choceň | 18.24 | 18.28 | 3 | ||
Brandýs nad Orlicí | 18.32 | 18.33 | |||
Ústí nad Orlicí | 18.41 | 18.42 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 18.43 | 18.44 | |||
Dlouhá Třebová | 18.47 | 18.47 | 1 | ||
Česká Třebová | 18.53 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci