Os 4971 | |
Řazení vlaku: 2x550 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kuřim | 14.11 | 1 | |||
Česká | 14.14 | 14.15 | |||
Brno-Řečkovice | 14.19 | 14.19 | |||
Brno-Královo Pole | 14.22 | 14.23 | 1 | ||
Brno-Lesná | 14.25 | 14.26 | |||
Brno-Maloměřice | 14.31 | 14.32 | 1a | ||
Brno-Židenice | 14.31 | 14.32 | 1a | ||
Brno hlavní nádraží | 14.36 | 14.40 | 1 | ||
Modřice | 14.46 | 14.47 | 1 | ||
Popovice u Rajhradu | 14.49 | 14.50 | |||
Rajhrad | 14.52 | 14.53 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 14.55 | 14.56 | |||
Hrušovany u Brna | 14.58 | 14.59 | 4 | ||
Židlochovice | 15.03 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci