Os 4922 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Židlochovice | 11.54 | 3 | |||
Hrušovany u Brna | 11.57 | 11.58 | 6 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 12.01 | 12.01 | |||
Rajhrad | 12.04 | 12.05 | |||
Popovice u Rajhradu | 12.07 | 12.08 | |||
Modřice | 12.10 | 12.11 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 12.18 | 12.23 | 2 | ||
Brno-Maloměřice | 12.26 | 12.27 | 2b | ||
Brno-Židenice | 12.26 | 12.27 | 2b | ||
Brno-Lesná | 12.32 | 12.33 | |||
Brno-Královo Pole | 12.35 | 12.36 | 2 | ||
Brno-Řečkovice | 12.39 | 12.39 | |||
Česká | 12.43 | 12.44 | |||
Kuřim | 12.47 | 12.48 | 2 | ||
Čebín | 12.53 | 12.53 | |||
Hradčany | 12.56 | 12.56 | |||
Tišnov | 12.59 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci