..: Trasa vlaku Os 4809 - JŘ 2022 :..
Os 4809
Řazení vlaku: 750.7_ncomb + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Náměšť nad Oslavou   5.10 2
  Kralice nad Oslavou  5.16 5.16 1
  Rapotice  5.22 5.22 1
  Vysoké Popovice  5.25 5.26 
  Zastávka u Brna  5.32 5.33 1
  Rosice u Brna  5.36 5.36 
  Tetčice  5.39 5.40 1
  Omice  5.43 5.43 
  Střelice  5.47 5.49 1
  Ostopovice  5.55 5.55 
  Brno-Horní Heršpice  6.00 6.01 3
  Brno hlavní nádraží  6.05  9



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster