Os 4808 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 8.45 | 11 | |||
Brno-Horní Heršpice | 8.49 | 8.49 | 3 | ||
Troubsko | 8.56 | 8.56 | |||
Střelice | 9.00 | 9.00 | 2 | ||
Tetčice | 9.06 | 9.07 | 1 | ||
Rosice u Brna | 9.09 | 9.10 | |||
Zastávka u Brna | 9.12 | 9.13 | 1 | ||
Vysoké Popovice | 9.20 | 9.20 | |||
Rapotice | 9.24 | 9.25 | 3 | ||
Kralice nad Oslavou | 9.30 | 9.36 | 1 | ||
Náměšť nad Oslavou | 9.42 | 9.51 | 2 | ||
Studenec | 9.57 | 10.00 | 1 | ||
Vladislav zastávka | 10.08 | 10.08 | |||
Třebíč | 10.15 | 2b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci