Os 4780 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 16.06 | 4 | |||
Rozhraní | 16.12 | 16.12 | |||
Moravská Chrastová | 16.15 | 16.15 | |||
Březová nad Svitavou | 16.17 | 16.18 | 2 | ||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 16.21 | 16.21 | |||
Hradec nad Svitavou | 16.28 | 16.28 | |||
Svitavy-Lány | 16.32 | 16.32 | |||
Svitavy | 16.35 | 16.37 | 2 | ||
Opatovec | 16.41 | 16.41 | |||
Opatov | 16.44 | 16.44 | 2 | ||
Semanín | 16.48 | 16.48 | |||
Česká Třebová | 16.54 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci