Os 4651 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 14.30 | 1 | |||
Hradčany | 14.32 | 14.33 | |||
Čebín | 14.35 | 14.36 | |||
Kuřim | 14.41 | 14.42 | 1 | ||
Česká | 14.45 | 14.46 | |||
Brno-Řečkovice | 14.50 | 14.50 | |||
Brno-Královo Pole | 14.53 | 14.54 | 1 | ||
Brno-Lesná | 14.56 | 14.57 | |||
Brno-Maloměřice | 15.02 | 15.03 | 1a | ||
Brno-Židenice | 15.02 | 15.03 | 1a | ||
Brno hlavní nádraží | 15.07 | 15.10 | 3 | ||
Modřice | 15.16 | 15.17 | 1 | ||
Rajhrad | 15.21 | 15.22 | |||
Hrušovany u Brna | 15.26 | 15.27 | 1 | ||
Žabčice | 15.30 | 15.30 | |||
Vranovice | 15.35 | 15.38 | 3 | ||
Pouzdřany | 15.41 | 15.41 | |||
Popice | 15.44 | 15.45 | |||
Šakvice | 15.47 | 15.48 | 4 | ||
Hustopeče u Brna | 15.54 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci