..: Trasa vlaku Os 4651 - JŘ 2022 :..
Os 4651
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Tišnov   14.30 1
  Hradčany  14.32 14.33 
  Čebín  14.35 14.36 
  Kuřim  14.41 14.42 1
  Česká  14.45 14.46 
  Brno-Řečkovice  14.50 14.50 
  Brno-Královo Pole  14.53 14.54 1
  Brno-Lesná  14.56 14.57 
  Brno-Maloměřice  15.02 15.03 1a
  Brno-Židenice  15.02 15.03 1a
  Brno hlavní nádraží  15.07 15.10 3
  Modřice  15.16 15.17 1
  Rajhrad  15.21 15.22 
  Hrušovany u Brna  15.26 15.27 1
  Žabčice  15.30 15.30 
  Vranovice  15.35 15.38 3
  Pouzdřany  15.41 15.41 
  Popice  15.44 15.45 
  Šakvice  15.47 15.48 4
  Hustopeče u Brna  15.54  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster