..: Trasa vlaku Os 4646 - JŘ 2022 :..
Os 4646
Řazení vlaku: 242 + Ds952 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Brno hlavní nádraží   11.23 2
  Brno-Maloměřice  11.26 11.27 2b
  Brno-Židenice  11.26 11.27 2b
  Brno-Lesná  11.32 11.33 
  Brno-Královo Pole  11.35 11.36 2
  Brno-Řečkovice  11.39 11.39 
  Česká  11.43 11.44 
  Kuřim  11.47 11.48 2
  Čebín  11.53 11.53 
  Hradčany  11.56 11.56 
  Tišnov  11.59  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster