..: Trasa vlaku Os 4641 - JŘ 2022 :..
Os 4641
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vlkov u Tišnova   10.11 1
  Níhov  10.15 10.15 
  Řikonín  10.19 10.20 1
  Dolní Loučky  10.22 10.23 
  Tišnov  10.27 10.29 1
  Hradčany  10.31 10.32 
  Čebín  10.34 10.35 
  Kuřim  10.40 10.41 1
  Česká  10.44 10.45 
  Brno-Řečkovice  10.49 10.49 
  Brno-Královo Pole  10.52 10.53 1
  Brno-Lesná  10.55 10.56 
  Brno-Maloměřice  11.01 11.02 1a
  Brno-Židenice  11.01 11.02 1a
  Brno hlavní nádraží  11.06 11.09 3
  Brno-Horní Heršpice  11.13 11.13 1
  Modřice  11.16 11.17 1
  Rajhrad  11.21 11.22 
  Hrušovany u Brna  11.26 11.27 1
  Žabčice  11.30 11.30 
  Vranovice  11.35 11.38 3
  Šakvice  11.44 11.45 4
  Hustopeče u Brna  11.51  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster