..: Trasa vlaku Os 4622 - JŘ 2022 :..
Os 4622
Řazení vlaku: 242 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Hustopeče u Brna   19.04 1
  Šakvice  19.10 19.10 2
  Popice  19.13 19.14 
  Pouzdřany  19.17 19.17 
  Vranovice  19.21 19.24 4
  Žabčice  19.28 19.28 
  Hrušovany u Brna  19.31 19.32 2
  Rajhrad  19.36 19.37 
  Modřice  19.41 19.41 2
  Brno hlavní nádraží  19.48 19.53 2
  Brno-Maloměřice  19.56 19.57 2b
  Brno-Židenice  19.56 19.57 2b
  Brno-Lesná  20.02 20.03 
  Brno-Královo Pole  20.05 20.06 2
  Brno-Řečkovice  20.09 20.09 
  Česká  20.13 20.14 
  Kuřim  20.17 20.18 2
  Čebín  20.23 20.23 
  Hradčany  20.26 20.26 
  Tišnov  20.29 20.30 2
  Dolní Loučky  20.34 20.35 
  Řikonín  20.38 20.39 2
  Níhov  20.43 20.43 
  Vlkov u Tišnova  20.47 20.48 2
  Osová Bítýška  20.51 20.51 
  Ořechov  20.54 20.55 
  Křižanov  20.59 21.00 2
  Sklené nad Oslavou  21.05 21.06 2
  Laštovičky  21.09 21.10 
  Ostrov nad Oslavou  21.13 21.14 2
  Žďár nad Sázavou  21.21  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster