Os 4622 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hustopeče u Brna | 19.04 | 1 | |||
Šakvice | 19.10 | 19.10 | 2 | ||
Popice | 19.13 | 19.14 | |||
Pouzdřany | 19.17 | 19.17 | |||
Vranovice | 19.21 | 19.24 | 4 | ||
Žabčice | 19.28 | 19.28 | |||
Hrušovany u Brna | 19.31 | 19.32 | 2 | ||
Rajhrad | 19.36 | 19.37 | |||
Modřice | 19.41 | 19.41 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 19.48 | 19.53 | 2 | ||
Brno-Maloměřice | 19.56 | 19.57 | 2b | ||
Brno-Židenice | 19.56 | 19.57 | 2b | ||
Brno-Lesná | 20.02 | 20.03 | |||
Brno-Královo Pole | 20.05 | 20.06 | 2 | ||
Brno-Řečkovice | 20.09 | 20.09 | |||
Česká | 20.13 | 20.14 | |||
Kuřim | 20.17 | 20.18 | 2 | ||
Čebín | 20.23 | 20.23 | |||
Hradčany | 20.26 | 20.26 | |||
Tišnov | 20.29 | 20.30 | 2 | ||
Dolní Loučky | 20.34 | 20.35 | |||
Řikonín | 20.38 | 20.39 | 2 | ||
Níhov | 20.43 | 20.43 | |||
Vlkov u Tišnova | 20.47 | 20.48 | 2 | ||
Osová Bítýška | 20.51 | 20.51 | |||
Ořechov | 20.54 | 20.55 | |||
Křižanov | 20.59 | 21.00 | 2 | ||
Sklené nad Oslavou | 21.05 | 21.06 | 2 | ||
Laštovičky | 21.09 | 21.10 | |||
Ostrov nad Oslavou | 21.13 | 21.14 | 2 | ||
Žďár nad Sázavou | 21.21 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci