Os 4120 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 17.35 | 1 | |||
Kunovice zastávka | 17.39 | 17.39 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 17.42 | 17.42 | |||
Ostrožská Nová Ves | 17.44 | 17.45 | 1 | ||
Uherský Ostroh | 17.49 | 17.49 | 1 | ||
Veselí nad Moravou - Milokošť | 17.52 | 17.52 | |||
Veselí nad Moravou | 17.56 | 17.57 | 4a | ||
Bzenec | 18.05 | 18.06 | 2 | ||
Vracov | 18.09 | 18.10 | |||
Vlkoš | 18.15 | 18.15 | 2 | ||
Kyjov zastávka | 18.20 | 18.20 | |||
Kyjov | 18.23 | 18.25 | 2 | ||
Jestřabice | 18.35 | 18.35 | |||
Nemotice | 18.41 | 18.42 | 2 | ||
Brankovice | 18.46 | 18.47 | |||
Nesovice | 18.51 | 18.52 | 2 | ||
Nevojice | 18.56 | 18.56 | |||
Bučovice | 19.00 | 19.01 | 2 | ||
Marefy | 19.04 | 19.04 | |||
Křižanovice | 19.07 | 19.07 | |||
Slavkov u Brna | 19.12 | 19.13 | 2 | ||
Křenovice dolní nádraží | 19.16 | 19.17 | |||
Blažovice | 19.22 | 19.23 | 2 | ||
Ponětovice | 19.27 | 19.27 | |||
Šlapanice | 19.29 | 19.30 | 4 | ||
Šlapanice zastávka | 19.32 | 19.32 | |||
Brno-Slatina | 19.36 | 19.37 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 19.48 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci