Os 4112 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 9.35 | 1 | |||
Kunovice zastávka | 9.39 | 9.39 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 9.42 | 9.42 | |||
Ostrožská Nová Ves | 9.44 | 9.45 | 1 | ||
Uherský Ostroh | 9.49 | 9.49 | 1 | ||
Veselí nad Moravou - Milokošť | 9.52 | 9.52 | |||
Veselí nad Moravou | 9.56 | 9.57 | 4a | ||
Bzenec | 10.05 | 10.06 | 2 | ||
Vracov | 10.09 | 10.10 | |||
Vlkoš | 10.15 | 10.15 | 2 | ||
Kyjov zastávka | 10.20 | 10.20 | |||
Kyjov | 10.23 | 10.25 | 2 | ||
Jestřabice | 10.35 | 10.35 | |||
Nemotice | 10.41 | 10.42 | 2 | ||
Brankovice | 10.46 | 10.47 | |||
Nesovice | 10.51 | 10.52 | 2 | ||
Nevojice | 10.55 | 10.56 | |||
Bučovice | 11.00 | 11.01 | 2 | ||
Marefy | 11.03 | 11.04 | |||
Křižanovice | 11.07 | 11.07 | |||
Slavkov u Brna | 11.12 | 11.13 | 2 | ||
Křenovice dolní nádraží | 11.16 | 11.17 | |||
Blažovice | 11.22 | 11.23 | 2 | ||
Ponětovice | 11.26 | 11.26 | |||
Šlapanice | 11.29 | 11.30 | 4 | ||
Šlapanice zastávka | 11.32 | 11.32 | |||
Brno-Slatina | 11.36 | 11.37 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 11.48 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci