Os 4110 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 7.35 | 3 | |||
Kunovice zastávka | 7.39 | 7.39 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 7.42 | 7.42 | |||
Ostrožská Nová Ves | 7.44 | 7.45 | 1 | ||
Uherský Ostroh | 7.49 | 7.49 | 1 | ||
Veselí nad Moravou - Milokošť | 7.52 | 7.52 | |||
Veselí nad Moravou | 7.56 | 7.57 | 4a | ||
Bzenec | 8.05 | 8.06 | 2 | ||
Vracov | 8.09 | 8.10 | |||
Vlkoš | 8.15 | 8.15 | 2 | ||
Kyjov zastávka | 8.20 | 8.20 | |||
Kyjov | 8.23 | 8.25 | 2 | ||
Jestřabice | 8.35 | 8.35 | |||
Nemotice | 8.41 | 8.42 | 2 | ||
Brankovice | 8.46 | 8.47 | |||
Nesovice | 8.51 | 8.52 | 2 | ||
Nevojice | 8.55 | 8.56 | |||
Bučovice | 9.00 | 9.01 | 2 | ||
Marefy | 9.03 | 9.04 | |||
Křižanovice | 9.07 | 9.07 | |||
Slavkov u Brna | 9.12 | 9.13 | 2 | ||
Křenovice dolní nádraží | 9.16 | 9.17 | |||
Blažovice | 9.22 | 9.23 | 2 | ||
Ponětovice | 9.26 | 9.26 | |||
Šlapanice | 9.29 | 9.30 | 4 | ||
Šlapanice zastávka | 9.32 | 9.32 | |||
Brno-Slatina | 9.36 | 9.37 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 9.48 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci