Os 4089 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 + Bfbrdtn794 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 20.25 | 6 | |||
Rousínov | 20.50 | 20.51 | 1 | ||
Luleč | 20.57 | 20.58 | 1 | ||
Vyškov na Moravě | 21.03 | 21.04 | 1 | ||
Ivanovice na Hané | 21.11 | 21.11 | 1 | ||
Nezamyslice | 21.17 | 21.17 | 1 | ||
Němčice nad Hanou | 21.22 | 21.22 | 1 | ||
Kojetín | 21.28 | 21.29 | 1 | ||
Kroměříž | 21.39 | 21.41 | 1 | ||
Hulín | 21.49 | 22.02 | 15 | ||
Bystřice pod Hostýnem | 22.19 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci