Os 4088 | |
Řazení vlaku: 842 + Bfbrdtn794 + ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bystřice pod Hostýnem | 3.05 | 1 | |||
Holešov | 3.16 | 3.17 | 1 | ||
Hulín | 3.25 | 3.29 | 15 | ||
Kroměříž | 3.37 | 3.38 | 1 | ||
Kojetín | 3.48 | 3.49 | 1 | ||
Němčice nad Hanou | 3.54 | 3.55 | 1 | ||
Nezamyslice | 4.00 | 4.00 | 1 | ||
Ivanovice na Hané | 4.06 | 4.06 | 1 | ||
Vyškov na Moravě | 4.14 | 4.14 | 1 | ||
Luleč | 4.20 | 4.21 | 1 | ||
Rousínov | 4.27 | 4.28 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 4.52 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci