Os 4066 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 6.06 | 2 | |||
Němčice nad Hanou | 6.10 | 6.11 | 1 | ||
Měrovice nad Hanou | 6.14 | 6.14 | |||
Kojetín | 6.18 | 6.19 | 1 | ||
Chropyně | 6.23 | 6.24 | 1 | ||
Věžky | 6.29 | 6.30 | 1 | ||
Přerov | 6.36 | 12a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci