Os 4065 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 4.15 | 14 | |||
Věžky | 4.20 | 4.20 | 1 | ||
Chropyně | 4.25 | 4.26 | 1 | ||
Kojetín | 4.31 | 4.35 | 1 | ||
Měrovice nad Hanou | 4.39 | 4.39 | |||
Němčice nad Hanou | 4.41 | 4.42 | 1 | ||
Nezamyslice | 4.47 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci