Os 4038 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xB249 + BDs449 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 16.58 | 1 | |||
Zbýšov | 17.00 | 17.01 | |||
Hostěrádky-Rešov | 17.03 | 17.04 | |||
Újezd u Brna | 17.07 | 17.07 | |||
Sokolnice-Telnice | 17.09 | 17.10 | 1 | ||
Brno-Chrlice | 17.15 | 17.16 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 17.26 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci