Os 4025 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xB249 + BDs449 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 13.06 | 8 | |||
Brno-Chrlice | 13.14 | 13.17 | 3 | ||
Sokolnice-Telnice | 13.23 | 13.24 | 1 | ||
Újezd u Brna | 13.25 | 13.26 | |||
Hostěrádky-Rešov | 13.29 | 13.29 | |||
Zbýšov | 13.32 | 13.32 | |||
Křenovice horní nádraží | 13.35 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci